Sadece kalıp değil; kalitegüven ve müşterilerimiz için çözüm üretiyoruz.

PARKPLAST, plastik kalıp sektöründe 20 yıllık tecrübeye sahip uzman mühendis ve teknikerlerden oluşan ekibiyle İkitelli O.S.B.'de 1000 m² kapalı alanda müşterilerine yenilikçi hizmet anlayışıyla hizmet vermektedir.

Sahip olduğumuz bilgi, birikim, deneyim ve sorumluluk bilinciyle, sektörün gereksinim duyduğu yeni Ar-Ge projeleri geliştiriyor; müşterilerimizin üretim hızı arttırılması, düşük bakım maliyetleri sunan kalıplar üreterek koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlıyoruz.

Sektörün geleceğine dair planladığımız hedef ve projelerimizle kurumsal gelişimimizi her geçen gün güçlendirerek faaliyet gösterdiğimiz alanda sadece kalıp değil; kalite, güven ve müşterilerimiz için çözüm üretiyoruz.

PARKPLAST olarak plastik enjeksiyon kalıpçılığı konusunda; ürün ve kalıp tasarımı, kalıp imalatı, kalıp onarım-revizyon işlemleri ve mühendislik hizmetleri alanında geniş bir yelpazede hizmet vermekteyiz.

Yılda 140 adet kalıp kapasitesine sahip firmamız, günde 2 vardiya sistemiyle 7/24 çalışarak,1-50 ton arası ağırlığa sahip kalıpları, müşteri memnuniyeti odaklı kalite anlayışıyla, istenilen zaman ve özellikte kalıp teslimatlarını gerçekleştirmektedir.

Ürün geliştirme, proses ve kalıp tasarımından müşteri fabrikalarında devreye alma sürecine kadar bütün sorumluluğu üstlenebilen PARKPLAST faaliyete başladığı günden beri yurt içi ve yurtdışı müşterilerine başarıyla hizmet vermektedir.

PARKPLAST KALIP MÜHENDİSLİK A.Ş. - Yönetim Kurulu

NELER YAPIYORUZ?

ÜRÜN ve KALIP TASARIMI

Tasarım sürecinde müşterilerimizin istek ve görüşlerini alarak tamamen müşterilerimizin beklentileri doğrultusunda inovatif çözümler sunmaktayız.

KALIP İMALATI

Müşterilerimizin üretim hızı arttırılması, düşük bakım maliyetleri sunan kalıplar üreterek koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlıyoruz.

BAKIM-REVİZYON

Ürettiğimiz kalıpların yanı sıra ana sanayinin fason imalata verdiği kalıpların da hasar onarım, tadilat ve revizyon gibi işlerini hızlı ve özenli bir şekilde çözebilmekteyiz.

MÜHENDİSLİK

Mühendislerimiz, verimliliği en üst düzeye çıkarmak, çevrim süresini azaltmak ve tekrarlanabilir performans sağlamak için projelerinizde yanınızda.

MİSYONUMUZ

Müşteri memnuniyetinin; güvenilir, özverili hizmet anlayışının ve teknolojideki gelişmeleri yakından takip etmenin bizi başarıya ulaştıracak en önemli değerler olduğunu bilerek hareket etmek.

VİZYONUMUZ

İçinde bulunduğumuz alandaki güçlü konumumuz ve sahip olduğumuz kaynaklarımız doğrultusunda sektörün geleceğinin şekillendirilmesinde ana rolü üstlenmek.

DEĞERLERİMİZ

  • Müşteri memnuniyetini sağlamak birinci hedefimizdir.
  • Kurum içerisinde herkes şirketin bir parçasıdır, bu yüzden çalışanların motivasyonu en önemli çıkış noktamızdır.
  • İçinde bulunduğumuz toplum ve çevre lehine hareket etmek temel değerlerimizdendir.
  • Müşterilerimiz, iş ortaklarımız, çalışanlarımız ve toplumla olan ilişkilerimizde her zaman şeffaf ve açık iletişim temel özelliğimizdir.
  • Karşılıklı güven ve saygı yaratabilmek, iletişim içinde olduğumuz bütün çevremiz için geçerlidir.
  • Değişen dünyaya ve teknolojik gelişmelere ayak uydurmak; eğitim ve kendini geliştirme kurum kültürümüzün yapı taşlarıdır.

Ekip çalışmasına verdiğimiz önem doğrultusunda ana bütünü oluşturan parçaların aynı hedef doğrultusunda hareket etmesini sağlamak görevimizdir.

TOP